ثبت نام | ورود به سیستم
جستجوي كاملتر

شركت كوجبي (
COGEBI)


کارخانه کوجبی در سال 1929 به منظور توليد عايق ماشين هاي الكتريكي در كشور بلژيك تاسيس شد. نام تجاري COGEBI از حروف اول عنوان "شركت عايق بلژيك" برگرفته شده است. در حال حاضر شركت کوجبی علاوه بر كارخانه اصلي در كشور بلژيك، داراي پنج شعبه اصلي در كشورهاي جمهوري چك، آمريكا، مالزي و چين (شانگهاي و هنگ كنگ) مي باشد. گروه كوجبي با برخورداري از شبكه فروش گسترده در سطح جهان و حدود 375 نفر نيروي كار مجرب، یکی از معتبرترين و بزرگترين سازندگان عایق هاي الكتريكي، مكانيكي و حرارتي بر پايه میکا شناخته شده است.

محصولات اصلی گروه کوجبی، نوارهاي عايق الكتريكي مبتني بر ميكا مورد مصرف در صنعت برق از جمله در موتورها، ژنراتورها و كابل و همچنين عايق هاي حرارتي مورد مصرف در لوازم خانگي و عايق هاي مكانيكي- حرارتي مورد استفاده در صنايع خودرو سازي مي باشد.

تقريبا تمام محصولات شركت كوجبي به كشورهاي اروپايي، آسيايي و آمريكايي صادر مي شود. سهم كشورهاي اروپايي حدود 75% از كل محصولات و 25% مابقي نيز عمدتا به كشورهاي آسيايي و آمریکايي صادر می شود كه در ميان مشتريان بزرگ كوجبي در صنعت برق مي توان به سازندگان معتبري از جمله Nexans، ABB، Siemens و Areva اشاره نمود.

شركت كوجبي از سال 2007 به عضويت گروه بزرگ الينار درآمد و هم اكنون با توسعه فعاليت ها به عنوان يكي از زير مجموعه هاي اصلي الینار قادر به ارائه محصولات و خدمات گسترده تري مي باشد.