ثبت نام | ورود به سیستم
جستجوي كاملتر

شرکت الینار
(ELINAR)


شركت الينار در سال 1879 ميلادي توسط وزارت برق اتحاديه جماهير شوروي با نام تجاري Novaya Zhizn (زندگي تازه) تاسيس و فعاليت خود را با توليد انبوه كاغذ سلولز آغاز نمود. اين شركت در سال 1959 ساخت عايق هاي الكتريكي بر پايه ميكا را آغاز و هم اكنون با گذشت بيش از 53 سال سابقه توليد عايق هاي الكتريكي، بزرگترين سازنده در كشورهاي CIS و يكي از معتبرترين توليدكنندگان در سطح جهان محسوب مي شود.
شركت الينار به همراه هفت شركت تابعه خود و با برخورداري از حدود 3000 نيروي كار علاوه بر توليد عايق هاي الكتريكي، مواد ديگري از قبيل مواد ضد حريق، مواد پلاستيكي، فيلم هاي پليمري، و ...  نيز توليد مي كند. هم اكنون گروه الينار با توليد بيش از صد نوع عايق الكتريكي مورد مصرف در تجهيزاتي از جمله انواع موتورها، ژنراتورها و كابلها داراي بيش از 2000 مشتري تنها در ميان كشورهاي CIS  مي باشد.
 گروه الينار با برخورداري از تاييديه هاي كيفيت بين المللي، يكي از اعضاي اصلي موسسه هاي معتبر و شناخته شده جهاني از جمله EEIM (گروه سازندگان عايق هاي الكتريكي اروپا) و Interelectromash (گروه بين الملل سازندگان تجهيزات ماشين هاي الكتريكي)  مي باشد.